Визначте масову частку цукру у розчині, який одержали при змішуванні 300 г води з 200 г розчину

цукру з масовою часткою речовини 25%. Сделайте с "Дано:"

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Антон.

Відповідь:

Спочатку потрібно визначити, яка кількість цукру була додана до води. 200 г розчину цукру містить 25% цукру за масою, отже, кількість цукру у цьому розчині:

200 г * 0.25 = 50 г

Отже, ми додали 50 г цукру до 300 г води, загальна маса розчину дорівнює:

300 г + 200 г = 500 г

Масова частка цукру в розчині:

маса цукру / загальна маса розчину * 100%

50 г / 500 г * 100% = 10%

Таким чином, масова частка цукру у отриманому розчині становить 10%.

Вроде так чи ні???