Скільки грам осаду утвориться при дії розчину хлоридної кислоти на розчин аргентум нітрату, в якому

його міститься 34 г? даю 50 баллов!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(AgNO3) = 34 г

Найти: m(AgCl ) - ?

Знайдемо молярні маси AgNO3 і AgCl

М(AgNO3) = 108 + 14 + 16 * 3 = 170 г/моль

М(AgCl ) = 108 + 35,5 = 143,5 г/моль

Складемо РХР:

  34 г                       х г

AgNO3  +  HCl   →  AgCl  +  HNO3

n = 1 моль              n = 1 моль

M = 170 г/моль      M = 143,5 г/моль

m = 170 г               m = 143,5 г

34 г(AgNO3) - х г (AgCl)

170 г(AgNO3) - 143,5 г (AgCl)

m(AgCl) = 34 * 143,5 : 170 = 28,7 г