Яка маса солі та води потрібна для приготування 120 г розчину з масовою часткою 15 %?


Ответы на вопрос

Отвечает Сайков Максим.

Дано:

m р-ну(солі) = 120 г

ω(солі) = 15%

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 15% * 120 / 100% = 18 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 120 - 18 = 102 г.

Відповідь: Маса солі становить 18 г; води - 102 г.