Змішали 300 г 30%-го розчину солі з 400 г 45%-го розчину тої самої солі. Яка масова частка

новоутвореного розчину? Срочно!! ПОМОЖІТЬ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Квасов Слава.

Ответ: 0,37 або 37%

Объяснение:

m(розч1) = 300г w1=30% або 0,3

m(розч2) = 400г w2=45% або 0,45

1)0,3=300г/х

х1=1000 г

2)0,45=400/х

х2=889

3)так як ми змішуємо розчини то m3=m1+m2=700 і m(x)(кожного ж розч)=x1+x2=1889, тоді ж:

w3= 700г/1889г=0,37*100%=37%