ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТЕРМІНОВО 10 ХВ Розставте коефіцієнти у рівняннях реакцій: K2SiO3 + H2SO4 = K2SO4 +H2SiO3 Na2O + HNO3 =NaNO3 +H2O C2H4+ O2 =CO2 + H2O CuSO4 + NaOH =Cu(OH)2 +Na2SO4 CuCl2 +H2SO4 = CuSO4 +HCl

Ответы на вопрос

Отвечает Заболотный Александр.

Ось рівняння реакцій з правильними коефіцієнтами:

1. K2SiO3 + H2SO4 = K2SO4 + H2SiO3

2. Na2O + 2HNO3 = 2NaNO3 + H2O

3. C2H4 + 3O2 = 2CO2 + 2H2O

4. CuSO4 + 2NaOH = Cu(OH)2 + Na2SO4

5. CuCl2 + H2SO4 = CuSO4 + 2HCl

Отвечает Кислицына Лера.

Ответ:

Объяснение:

K2SiO3 + H2SO4 → K2SO4 + H2SiO3↓

Na2O + 2HNO3 → 2NaNO3 + H2O

C2H4 + 3O2 → 2CO2 + 2H2O

CuSO4 + 2NaOH → Cu(OH)2↓ + Na2SO4

CuCl2 +H2SO4 → CuSO4 + 2HCl