У 175г розчину міститься 27% цукру. Визначте масу цукру та води в розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Клепикова Аня.

Відповідь:

47,25г маса цукру; 127,25г маса води.

Пояснення:

ω ( речовини ) = m ( речовини ) / m ( розчину ). Звідси:

m(речовини) = m(розчину) • ω ( речовини ) 

27% = 0,27

175•0,27=47,25(г) маса цукру у розчині;

m(розчину) = m(цукру) + m(води).

m(води) = m(розчину) - m(цукру)

175 - 47,25 = 127,75 (г) маса води.