СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!! 1. З якими з наведених речовин взаємодіє купрум(II) хлорид: NaOH, H2SO4,

AgNO3, Fe2O3, CO2, Zn, NaCl, Cu? Складіть рівняння реакцій. 2. Складіть рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням: а) BaO → BaCl2 → BaSO4; б) Ca → Ca(OH)2 → CaCO3 → CaO → CaCl2 → CaCO3;

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Юля.

Объяснение:

1. NaOH + CuCI2 = NaCI2 + Cu(OH)²↓

2AgNO³ + CuCI2 = 2AgCI↓ + Cu(NO3)2

Zn + CuCI2 = ZnCI2 + Cu

2.

a) Ba + O2 = BaO2

BaO + 2HCI = BaCI2 + H2O

BaCI2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HCI

б) Ca + 2H2O = Ca(OH)2 + H2

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

CaCo3 ---t---> CaO + CO2

CaO + 2HCI = CaCI2 + H2O

CaCI2 + K2CO3 = CaCO3 + 2KCI