Обчисліть масу розчину з масовою часткою розчиненої речовини 20%, який можна приготувати із солі

масою 4г. Відповідь підтвердьте розрахунками ​ напишіть разом із дано і тп, будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеев Максим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі) = 4 г

w(солі) = 20% або 0,2

Найти: m(р-ну) - ?

m(р-ну) = m(солі)/w(солі) = 4/0,2 = 20 г