Приготувати водний розчин солі з масовою часткою розчиненої речовини 8%, взявши для цього воду

об'ємом 184 мл​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Дима.

Ответ:

Lля приготування розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 8% потрибно взяти 16г солі.

Объяснение:

Приготувати водний розчин солі з масовою часткою розчиненої речовини 8%, взявши для цього воду об'ємом 184 мл​.

Дано: ω (солі) = 8% або 0,08, V(H₂O)=184мл

Знайти: m(солі) - ?

Розв'язання

1) З формули m(H₂O)=V(H₂O)·ρ(H₂O) знаходимо масу води:

m(H₂O)=184 мл·1 г/мл=184 г

2) Так як маса солі в розчині 8%, то маса води: 100%-8%=92%

х г      солі  - 8 % (0,08)

184 г води - 92% (0,92)

Складаємо пропорцію:

\dfrac{x}{184} =\dfrac{0,08}{0,92}

x=\dfrac{184*0,08}{0,92} =\bf16    г

Відповідь: для приготування розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 8% потрибно взяти 16г солі.

#SPJ1