Обчисліть відносну молекулярну масу карбонатної кислоти. (Н2СО3) та масову частку Оксигена в

кислоті.

Ответы на вопрос

Отвечает Медведок Илья.

Ответ:

Объяснение:

Молекулярна маса кислоти:

Mr(H₂CO₃) = Ar(H) * 2 + Ar(C) + Ar(O) * 3 = 1 * 2 + 12 + 16 * 3 = 62

Mасова частка Оксигена в кислоті:

w(O) = Ar(O) * n/ Mr(H₂CO₃) * 100% = 16 * 3/62 * 100% = 77,4%