Яка маса солі утвориться при взаємодії карбон(IV) оксиду об'ємом 224 л (н.у.)з достатньою кількістю

кальцій оксиду? ( помогите сроочно)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокопудова Екатерина.

Ответ:

m(CaO)=560г

Объяснение:

n(CO2)=V(CO2)/22.4=224/22.4=10 моль

CO2+CaO=CaCO3

через это уравнение понимаем что

n(CO2)=n(CaO)=10моль

M(CaO)=M(Ca)+M(O)=40+16=56г/моль

m(CaO)=M(CaO)•n(CaO)=56•10=560г