знайдіть масу розчину в якому міститься натрій флоурид масою 28г, якщо відомо, що масова частка

цієї солі в розчині є 12%

Ответы на вопрос

Отвечает Иванчук Яна.

Объяснение:

1 способ: лёгкий

m(p - pa) = 28 \div 0.12 = 233.3

2 способ: сложный:

Через уравнение:

х - это дополнительное вещество:

0.12 =  \frac{28}{x + 28}

0.12(x + 28) = 28 \\ 0.12x  + 3.36 = 28 \\ 0.12x =  \:  \: 24.64 \\ x = 205.(3)

Мы нашли воду. Теперь весь раствор:

205,(3)+28=233,(3)

3 способ : сложный:

Система уравнений:

y = 28 + x  \\  0.12(x + y) = 28 \\

Применяем способ подстановки :

0.12(x + 28 + x) = 28 \\ 0.12x + 3.36 + 0.12x = 28 \\ 0.24x = 24.64 \\ x = 102.(6) \\

Весь раствор равен:

102,(6)+102,(6)+28=233,(3)