У 200г розчину з масовою часткою солі 10% розчинили 40г цієї же солі. Визначте масову частку в

утвореному розчині. срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Ление.

m1 (розчину) = 200 г

w1 (солі) = 10%

m1 (солі) = 200 / 100 * 10 = 20 г

m2 (розчину) = 200 г + 40 г = 240 г

m2 (солі) = 20 г + 40 г = 60 г

240 г – 100%

60 г – х %

w2 (солі) = х = 60 * 100 / 240 = 25%

Відповідь: 25%