11. Допиши схеми реакцій та добери, де потрібно, коефіцієнти. _K,0 + _H2O → _SO3 + _H2O → _N,Os +

_H,0 → _Na,O + _ H2O →

Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Юлия.

1)  K2O + H2O = 2KOH

2) 2SO3 + 2H2O = 2H2SO3 + O2

3) 2NO2 + H2O = HNO2 + HNO3

4) Na2O + H2O = 2NaOH