Яка кількість речовини сульфат-іонів міститься в алюміній сульфаті масою 68,4 г: 0,6 моль 0,4

моль 0,8 моль 0,2 моль

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Al2(SO4)3 => 2Al³⁺ + 3SO4²⁻

n=m/M

M(Al2(SO4)3) = 2×27+3×32+12×16 = 342 г/моль

n(Al2(SO4)3) = 68,4/342 = 0,2 моль

В одной молекуле 0,2 моль.

Сульфат-ионов у нас 3 молекулы, значит:

n(SO4²⁻) = 0,2×3 = 0,6 моль

Ответ: 0,6 моль