Помогите пж Обчисліть масову частку розчиненої речовини, якщо у 325 г розчину міститься 6 г солі.

* Визначте масу кальцій хлориду СаСl2 в 75 г розчину, якщо масова частка СаСl2 в розчині дорівнює 8%. ДАЮ 50 БАЛОВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Каешко Даша.

Ответ:

1. Масова частка розчиненої речовини визначається як відношення маси розчиненої речовини до маси розчину:

масова частка = (маса розчиненої речовини / маса розчину) * 100%

У даному випадку:

масова частка = (6 г / 325 г) * 100% = 1.85%

Отже, масова частка розчиненої речовини становить 1.85%.

2. Масова частка СаСl2 в розчині дорівнює 8%, тому маса СаСl2 у 100 г розчину буде:

маса СаСl2 = 8 г/100 г * 100 г = 8 г

Масова частка СаСl2 у 75 г розчину також дорівнює 8%, тому маса СаСl2 в цьому розчині буде:

маса СаСl2 = 8 г/100 г * 75 г = 6 г

Отже, маса кальцій хлориду СаСl2 в 75 г розчину становить 6 г.

Отвечает Селезнев Александр.

Ответ:

6 г.

Объяснение:

1. Обчислюємо масову частку розчиненої речовини:

Масова частка (відсоток) = (маса розчиненої речовини / масу розчину) х 100%

Масова частка = (6 г / 325 г) х 100% = 1.85%

Отже, масова частка розчиненої речовини в розчині дорівнює 1.85%.

2. Обчислюємо масу СаСl2 в 75 г розчину:

Маса СаСl2 = маса розчину х масова частка СаСl2

Маса СаСl2 = 75 г х 0.08 = 6 г

Отже, маса кальцій хлориду СаСl2 в 75 г розчину дорівнює 6 г.

сделайте пожалуйста Лучший Ответ! спасибо! ❤️