До 100 г розчину, що містить 5 г солі додали ще 2г цієї ж солі. Визначити масову частку солі у

новому розчині та порівняти її із попереднім значенням. даю баллы​

Ответы на вопрос

Отвечает Плохович Денис.

Відповідь:Спочатку в розчині було маса солі:m₁ = 5 гПісля додавання ще 2 г солі, загальна маса солі у розчині становитиме:m₂ = 5 г + 2 г = 7 гЗагальна маса розчину не змінилася, тобто залишилася рівною 100 г.Тоді масова частка солі у новому розчині буде:w₂ = (m₂ / m_р) * 100% = (7 г / 100 г) * 100% = 7%Попередня масова частка солі у розчині була:w₁ = (m₁ / m_р) * 100% = (5 г / 100 г) * 100% = 5%Таким чином, масова частка солі у новому розчині збільшилася з 5% до 7%.

Пояснення: