Терміново !!!Змішали 150г 30% та 250г 20% розчинів глюкози. Обчислити масову частку глюкози в

утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Стефания.

Ответ:

Спочатку потрібно визначити, скільки грамів глюкози міститься в кожному з розчинів:

У 150 г 30% розчині глюкози міститься:

150 г * 0,30 = 45 г глюкози

У 250 г 20% розчині глюкози міститься:

250 г * 0,20 = 50 г глюкози

Загальна маса глюкози в утвореному розчині становитиме:

45 г + 50 г = 95 г

Загальна маса утвореного розчину становитиме:

150 г + 250 г = 400 г

Тоді масова частка глюкози в утвореному розчині буде:

(95 г / 400 г) * 100% = 23.75%

Отже, масова частка глюкози в утвореному розчині становить близько 23.75%.