СРОЧНО!!!! В ТЕЧЕНИЕ 10 МИН ПОЖАЛУЙСТА!!!!! ДАЮ 30Б Обчисліть масову частку KCI в розчині для

приготування якого Використали 0,6 л води та 12 г калій хлориду (КСІ)

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Яна.

Дано:

V(H2O) = 0,6 л = 600 мл

m(KCl) = 12 г

Знайти:

ω(KCl) - ?

Розв'язання:

1) m(H2O) = ρ * V = 1 * 600 = 600 г;

2) m р-ну(KCl) = m(KCl) + m(H2O) = 12 + 600 = 612 г;

3) ω(KCl) = m * 100% / m р-ну = 12 * 100% / 612 = 2%.

Відповідь: Масова частка KCl становить 2%.