Напишіть рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити перетворення речовин: Ca > CaO >

Ca(OH)2 > CaCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Ответ:

2Са + О2 = 2СаО

СаО + Н2О = Са(ОН)2

Са(ОН)2 + 2НCl = СаCl2 + 2Н2О

Объяснение:

я