4,48л сульфур 4 оксид прореагувало із натрій гідроксидом,Яка маса натрій сульфуру утворилася?


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.
SO2+2NaOH=Na2SO3+H2O
n(SO2)=V/Vm=4.48/22.4=0.2 моль
n(SO2)=n(Na2SO3)=0.2 моль
m(Na2SO3)=n*M=0.2*126=25.2 г