Обчисліть скількі солі та води потрібно взяти, щоб приготувати розчин масою 570г с масовою часткою

солі 15%

Ответы на вопрос

Отвечает Саидова Виктория.

m (р-ну) = 570 г

w (солі) = 15%

m (солі) = 570 / 100 * 15 = 85,5 г

m (води) = 570 - 85,5 = 484,5 г

Відповідь: 85,5 г; 484,5 г.