Обчисліть масу порції алюміній оксиду Аl2О3, якщо кількість речовини в ній становить 0,5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Корнет Настя.

Ответ:

50,98 г.

Объяснение:

Молярна маса алюміній оксиду складає 101,96 г/моль.

Отже, маса порції алюміній оксиду Аl2О3 з кількістю речовини 0,5 моль дорівнює:

маса = кількість речовини × молярна маса

маса = 0,5 моль × 101,96 г/моль

маса = 50,98 г

Отже, маса порції алюміній оксиду Аl2О3 з кількістю речовини 0,5 моль дорівнює 50,98 г.

Отвечает Мартынюк Диана.

Відповідь:

51 грам

Пояснення:

V=0.5 моль

V=\frac{m}{M}          m=V*M

M(Аl2О3)=2*27+3*16=54+48=102

m=0.5*102=51 грам