Обчисліть масу (г)... ,6, 02•10²³ атомів Феруму​


Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Витя.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини

n(Fe) = N(Fe)/ Na= 6,02 * 10²³ /6,02 * 10²³ = 1 моль

Молярна маса: М(Fe) = 56 г/моль

Обчислимо масу: m(Fe) = n(Fe) * М(Fe) = 1 * 56 = 56 г