Срочно розв‘язання плиз Відносна густина пари речовини за вуглекислим газом дорівнює 2,09.

Знайдіть молярну масу речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Пётр.

Дано:

p = 2.09

Vm = 22.4 л.

М - ?

Розв'язання

M = p × Vm

M= 2.09×22.4=46,816