Обчисліть масу глюкози, яку можна одержати в результаті гідролізу крохмалю масою 33,75 г, що

містить 4% домішок. Яку масу етанолу можна одержати з отриманої маси глюкози?​

Ответы на вопрос

Отвечает Савенкова Карина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(С6Н10О5) = 33,75 г

w домішки(C6H10O5)= 4% = 0,04

Знайти: m(C6H12O6)-?   m(C2H6O) - ?

М(С6Н10О5) = 162 r/моль

М(С6Н12О6) = 180 г/моль

m(C6H10O5)n) = m(С6Н10О5) * (100% - w домішки) : 100% = 33,75 * 0,96 = 32,4 г

Складемо РХР:

 32,4г                             хг

С6Н10О5 + Н2О → С6Н12О6

162г                           180г

m(C6H12O6) = 32,4 * 180 : 162 = 36 г

Обчислимо масу етанолу:

36 г                     х г

C6H12O6    →   2C2H6O + 2CO2 + H2O

n = 1 моль          n = 2моль

M= 180 г/моль   M = 46 г/моль

m = 180 г            m = 92 г

m(C2H6O) = 36 * 92 : 180 = 18,4 г