Густина газу (галогену) за повітрям дорівнює 1,31. Який це галоген?​


Ответы на вопрос

Отвечает Koloshmanov Pavel.

Відповідь:

Це Фтор F₂

Пояснення:

Dповітря(?)=х/29=1,31

(29 - середня молярна маса повітря)

х=29*1,31=37,99

Атомна маса Флуору, F=18,998  а Фтору, F₂  37,99