Обчислити обʼєм вуглекислого газу, який утвориться внаслідок спалювання 10 м3 суміші пропану і

етану, якщо обʼємна частка пропану в суміші складає 20 %.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гур'єв Влад.

Відповідь:

С3H8+5O2=3CO2+4H2O

V(C3H8)=10*20/100=2м³

V(C3H8):V(CO2)=1:3

V1(CO2)=2*3=6м³

2C2H6+7O2=4CO2+6H2O

V(C2H6)=10-2=8м³

V(C2H6):V(CO2)=2:4=1:2

V2(CO2)=8*2=16м³

V(CO2)=V1(CO2)+V2(CO2)=6+16=22м²

Пояснення: