Дам 50 балів(ДОПОМОЖІТЬ) Який об'єм вуглекислого газу утвориться внаслідок спалювання суміші

метану з етанон об'ємом 100 л, об'емна частка етану в якій дорівнює 20 %? Усі виміри зроблено за однаковпх умов.​

Ответы на вопрос

Отвечает Соснин Никита.
Для розрахунку об'єму вуглекислого газу (CO2), що утворюється під час спалювання суміші метану (CH4) та етану (C2H6), спершу знайдемо об'єм метану та етану в початковій суміші:

Об'єм метану (CH4) = 100 л * (1 - 0.20) = 100 л * 0.80 = 80 л
Об'єм етану (C2H6) = 100 л * 0.20 = 20 л
Тепер знаємо об'єми метану та етану в суміші. Під час спалювання один молекул метану потребує одну молекулу кисню (O2) і утворює одну молекулу CO2, аналогічно для етану. Таким чином, об'єм вуглекислого газу (CO2), що утворюється, дорівнює сумі об'ємів метану та етану:

Об'єм CO2 = Об'єм метану + Об'єм етану = 80 л + 20 л = 100 л

Отже, об'єм вуглекислого газу, що утворюється, становить 100 л під однаковими умовами.