Обчисліть молярну масу певного газу , якщо 2,59г його займає обйем 1л (н.у.). Обчисліть відносну

густину цього газу за карбон(2) оксидом.

Ответы на вопрос

Отвечает Борода Карина.

Объяснение:

m(газy) = 2.59г

V(газy)= 1л

D=?

M(газу) = m/n = m/(V/Vm)= (m•Vm)/V = (2.59•22.4)/1 = 58г/моль

М(СО)= 12+16= 28г/моль

D = M(газу)/M(He) = 58/28 = 2,072

Відносна густина цього газу за карбон(2) оксидом дорівнює 2,072