Обчислити кількість молекул у 5л вуглекислого газу. Срочноооооо!!! Даю 50 балов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Диана.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини СО2:

n(CO2) = V(CO2)/ Vm = 5/22,4 = 0,22 моль

Обчислимо кількість молекул

N(CO2) = n(CO2) * Na = 0,22 * 6,02 * 10²³ = 1,324 * 10²³ молекул