Обчисліть масу суміші, до якої входить 11,2л азоту N, і 2,8л метану СН, помогите пожалуйста очень

нужноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Максим.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини азоту і метану:

n(N2) = V(N2)/Vm = 11,2/22,4 = 0,5 моль

n(CH4) = V(CH4)/ Vm = 2,8/22,4 = 0,125 моль

Знайдемо масу кожної суміші:

m(N2) = n(N2) * M(N2) = 0,5 * 28 = 14 г

m(CH4) = n(CH4) * М(CH4) = 0,125 * 16 = 2г

Маса суміші дорівнює:

m = m(N2) + m(CH4) = 14 + 2 = 16 г