Визначте масову частку оцтової кислоти в розчині, виготовленому додаванням до 80 г 75 % 50 г 9 %

розчину цієї кислоти. даю 30 балов с дано

Ответы на вопрос

Отвечает Medina Emily.

Ответ:

Маса оцтової кислоти в 75% розчині:

80 г * 0,75 = 60 г

Маса оцтової кислоти в 9% розчині:

50 г * 0,09 = 4,5 г

Отже, загальна маса оцтової кислоти в обох розчинах:

60 г + 4,5 г = 64,5 г

Тепер потрібно знайти масову частку оцтової кислоти в отриманому розчині, поділивши масу оцтової кислоти на загальну масу розчину та помноживши на 100%:

Масова частка оцтової кислоти = (64,5 г / (80 г + 50 г)) * 100% = 53,75%

Отже, масова частка оцтової кислоти в розчині становить 53,75%.

Объяснение: