( срочно даю 50 )Кількість речовин амоніаку NH3, яка відповідає 0,903•10²³ молекул його


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Саша.

Дано:

N(NH3) = 0,903•10²³

μ(NH3) - ?

Решение:

1) μ(NH3) = N(NH3) / 6,02 • 10²³ \frac{1}{mol}= 0,903•10²³ / 6,02 * 10²³ =  0,15 моль

Ответ: 0,15 моль