Обчисліть масу (г) натрій хлориду NaCl та об'єм (см3) води для приготування розчину масою 300г з

масовою часткою розчиненої речовини 10%. Уважайте, що густина води становить 1 г/см3.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурга Феодосий.

Xг      * 100%= 10%

300г

10%/100%= 0,1

Xг      = 0,1  => 300*0,1= X

300г      1

300*0,1= X

30=X

X= 30г (соль)

300г-30г= 270г

270г     = 270см3 (вода)

1 г/см3