Скласти рівняння реакцій окиснення речовин(в дужках вказана валентність): А) Ca + O2 =Б)P(lll) +

O2 =В) H2 + O2 =Г) CH4 + O2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Яна.

Відповідь:

Ок

Пояснення:

а) 2Ca+O2=2CaO

б) 4P+3O2=2P2O3

в) 2H2+O2=2H2O

г) CH4+2O2=2H2O+CO2