Написати по 3 неоднотипні рівняння хімічних реакцій в результаті яких утворюється : а) сульфур

(IV) оксид; б) натрій гідроксид

Ответы на вопрос

Отвечает Санников Павел.
S + O2 = SO2
2SO3 = 2SO2 + O2
2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O
2Na + 2H2O = 2NaOH + H2
Na2O + H2O = 2NaOH
Na2SO4 + Ba(OH)2 = 2NaOH + BaSO4