СРОЧНО!!! Калій гідроксид повністю нейтралізував 2 - амінопропанову кислоту кількістю речовини 0,5

моль. Обчислити масу використаного калій гідроксиду та масу солі, що утворилася.

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Дмитрий.

СН3СH(NH2)СООН + KOH --> СН3СH(NH2)СООK + H2O

                1                  :    1      :                    1                 :    1

               0.5 моль

M(KOH)= 39 + 16 + 1 = 56г/моль

56г/моль * 0.5 моль = 28г

M[СН3СH(NH2)СООK]= 14 + 6*1 + 3 * 12 + 39 + 2*16 = 127г/моль

127г/моль * 0.5 моль = 63,5г