Обчислити масу солі і води необхідні для приготування розчину масою 50 г, з масовою часткою

розчиненої речовини 5%

Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Мэри.

Объяснение:

m(соли)=m(розчину)•w(соли)= 50×0.05=2.5г

m(H2O)=m(розчину) - m(соли)= 50-2.5=47.5г