Розрахуйте масу цинк хлориду що утворюється при взаємодії 6,5 г цинку з хлоридною кислотою​


Ответы на вопрос

Отвечает Митченко Анна.

Ответ:

m(ZnCl2) = 13,6 г

Объяснение:

Дано :

m(Zn) = 6,5 г

Найти :

m(ZnCl2) - ?

Zn+2HC;l = ZnCl2+H2

1) n = m/M

M(Zn) = 65 г/моль

n(Zn) = 6,5 г/65 г/моль = 0,1 моль

n(Zn) = 0,1 моль

2) Так как у Zn и у ZnCl2 коэффиценьты одинаковые =>

n(ZnCl2) = n(Zn) = 0,1 моль

n(ZnCl2) = 0,1 моль

3) m = n*M

M(ZnCl2) = 65+35.5*2 = 136 г/моль

m(ZnCl2) = 0,1 моль * 136 г/моль = 13,6 г

m(ZnCl2) = 13,6 г

Ответ : m(ZnCl2) = 13,6 г