- Запишіть рівняння можливих реакцій між речовинами: 1) барій карбонат і хлоридна кислота; 2)

хлоридна кислота й сульфатна кислота; 3) натрій хлорид й аргентум нітрат; помогите!

Ответы на вопрос

Отвечает Згуральский Егор.

Ответ:

Объяснение:

1) BaCO3 + 2 HCl = BaCl2 + CO2 + H2O
2) Na2SO4+2HCl=2NaCl+H2SO4
3) NaCl + Ag(NO)₃ → NaNO₃ + AgCl или Na⁺ + Cl⁻ + Ag⁺ + 3NO₃⁻ → Na⁺ + NO₃⁻ + AgCl