Поможіть з тестами пж срочно треба.даю 30 балів 1. Укажіть речовину що взаємодіє з розчином

сульфатної кислоти. А.калій нітрат Б.барій нітрат. В. натрій нітрат. Г.алюміній нітрат. 2. Укажфть речовиниознакою яких є зникнення осаду. А.ферум(2) гідрооксид і хлоридна кислота. Б.аргентум(1) нітрат і натрій бромід. В. какльцій хлорид і нітратна кислота. Г.натрій хлориті калій сульфат. 3.укажіть рівняння реакції що характеризує загальні хімічні властивості кислот. А.H2SO4 +2NaOH=Na2SO4+2H2O Б.6H2SO4+2Fe=Fe2(SO4)3+3SO2 +6H2O В.CO2+H2O=H2CO3 Г.P2O5+3H2O=2H3PO4 4.Укажіть продукти взаємодії натрій гідрооксиду з карбон(4) оксидом А.натрій карбіт і водень Б.натрій оксид, вуглець і вода В. натрій карбонат і вода Г. натрій карбонат і водень 5.Укажіть формули основ. 3 відповіді має бути А.KOH Б.KNO3 В.NaCI Г.Ca(OH)2 Д.Ba(OH)2 Е.AL(OH)3 6.Позначте речовиниз якими взаємодіють луги. 3 відповібі має бути А.кислотні оксиди Б.основні оксиди. В.неметали Г.метали. Д. амфотерні гідрооксиди. Е.солі

Ответы на вопрос

Отвечает Титова Мария.

1. Б нитрат бария

2. А гидроксид железа (2) и соляная к-та

3. А H2SO4+2NaOH=Na2SO4+2H2O

4. В карбона натрия и вода

5. А, Г, Д, Е

6. А кислотный оксиды

NaOH+SO3=NaHSO4

В неметаллы

6KOH+3Cl2=KClO3+5KCl+3H2O

Г металлы

2NaOH+2Al+6H2O=2Na[Al(OH)4]+3H2

Д амфотерные гидроксиды

CsOH+Cr(OH)3=Cs[Cr(OH)4]

Е соли

2KOH+ZnSO4=Zn(OH)2+K2SO4

PS: в 6 задании написаны возможные ответы (их 5) и реакции, подтверждающие их.

PS: В 5 задании 4 ответа или ошибка в условии