Для засолки помідорів потрібен 6% розчин кухонної солі. Скільки солі та води потрібно взяти, щоб

приготувати 5кг розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Комакова Катя.

Объяснение:

m(соли)=mp-pa×w(соли)=5000×0.06=300г

m(воды)=mp-pa-m(соли)=5000-300=4700г

Отвечает Конева Виктория.

Ответ:

m(соли)=mp-pa×w(соли)=5000×0.06=300г

m(воды)=mp-pa-m(соли)=5000-300=4700г

Объяснение: