Обчиліть масову частку цукру у кока колі, якщо відомо що цей напій масою 330грам містить 64грами

цукру

Ответы на вопрос

Отвечает Пипенко Элина.

Ответ:

16.24% цукру міститься в 330г банки кока-колі.

Объяснение:

mp-pa=330+64=394г

w(цукра)=mцукра/mр-ра •100%= 64/394•100%= 16.24%