Свинець масою 2,07 г прореагував з сіркою масою 0,32 г. Обчислити масу утвореної солі


Ответы на вопрос

Отвечает Салтыков Влад.

1) Pb + S (t) = PbS

2) n(Pb) = m/M = 2,07/207 = 0,01 моль

3) n(S) = m/M = 0,32/32 = 0,01 моль

4) n(Pb)/n(S) = 1 => n(PbS) = 0,01 моль

5) m(PbS) = n*M = 0,01(207+32) = 23,9 г