Визначте масу розчину, якщо до 13 г купрум хлориду додали (CuCl2) 60 мл води. СРОЧНО

ПАЖАЛУЙСТА!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Усок Алексей.

m(ppa)=m(CuCl2)+m(H2O)=13+60г=73г

ρ(Н2О)=1г/мл