У результаті спалювання 3,9 г органічної речовини утворилося 13,2 г карбон (ІV) оксиду і 2,7 г

води. Густина речовини за воднем дорівнює 39. Знайти формулу речовини

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Маша.

Ответ:

С6H6

Объяснение:

n(CO2)=13.2/44=0,3 моль

n(H2O)=2.7/18=0,15 моль

n(CxHy)=3.9/(2*39)=0,05 моль

СxHy + O2 = (0.3/0.05) 6CO2 + (0.15/0.05) 3H2O

С6H6 + 7.5O2 = 6CO2 +  3H2O