1)В результаті спалювання органічної сполуки утворилось 0, 2 моль карбон (ІV) оксиду і вода

кількістю речовини 0, 2 моль. Відносна густина вуглеводню за киснем 0, 875. Знайдіть формули речовини. 2) Органічну сполуку об’ємом 5, 6 л спалили в кисні .В результаті її згорання утворилось 16, 8 л карбон (ІV) оксиду і вода масою 13, 5 г. Маса 1 л органічної сполуки 1, 875, а густина сполуки 1,875 г/л. Знайдіть формули речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Кружилина Ксюша.

Ответ:

С3Н6.

Объяснение:

2)

M()=1,875*22,4=42;

n()=5,6/22,4=0,25; n(CO2)=16,8/22,4=0,75; n(H2O)=13,5/18=0,75.

0,25 0,75 0,75

CxHy +O2= CO2 + H2O (з-н объемных отношений)

1 3 3

CxHy +O2=CO2 + H2O

1CxHy +O2= 3CO2 +3H2O

Ответ: