Рівняння хімічних реакцій: S+O2= , SO2+O2= , C+O2= , Na+O2= , Cu+O2= , Mg+O2=


Ответы на вопрос

Отвечает Земсков Андрей.

S+O2=SO2 ,

2SO2+O2=2SO3 ,

C+O2=СО2 ,

4Na+O2=2Na2O ,

2Cu+O2=2CuO ,

2Mg+O2=2MgO