Маса метану CH4 дорівнює 3,68 кг. Обчисли, який об'єм займає цей газ за нормальних умов.


Ответы на вопрос

Отвечает Кучков Гриша.

Ответ:

n(CH4)=m(CH4):M(CH4)=3680:16=230моль

V(CH4)=n(CH4)×Vm(CH4)=230×22,4=5152 л